شرکت آمبولانس‌های خصوصی متخلف، پلمپ شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، حسن نوری با اشاره به رفت و آمد افراد سلبریتی به وسیله آمبولانس‌های خصوصی اظهار کرد: یک شرکت آمبولانس خصوصی اقدام به جابجایی افراد سلبریتی کرده بود که به وسیله بازرسان اورژانس کشور در کمترین زمان شناسایی شد.

معاون فنی و عملیات اورژانس کشور ادامه داد: پس از بررسی مستندات لازم به وسیله بازرسان اورژانس کشور شرکت آمبولانس‌های خصوصی که اقدام به کار غیر قانونی کرده بود به وسیله اورژانس در کشور پلمپ شد.

وی افزود: سازمان اورژانس کشور، شرکت متخلف را احضار کرده دو راهکار ابطال پروانه فعالیتش یا احضار به دادگاه را برای این مجموعه در نظر گرفته است که بعد از برگزاری جلساتی، شرکت متخلف مجوز فعالیتش را ابطال کرد و پرونده این شرکت به مراجع ذیصلاح از سوی اورژانس کشور ارسال شده است.

نوری گفت: مردم با مشاهده تخلف‌هایی از سوی آمبولانس های اورژانس موارد را از طریق سامانه ۱۹۰ به ما اطلاع دهند تا بازرسان سازمان اورژانس پس از بررسی موضوع تخلف در کم ترین زمان به مسئله رسیدگی می شود، تمامی آمبولانس‌های این شرکت خصوصی دیگر در زمینه جابجایی بیماران حق فعالیت ندارند و این شرکت برای همیشه بسته شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان معاون فنی و عملیات اورژانس کشور در پایان اضافه کرد: برچسب سلامت آمبولانس اورژانس با هدف شناسایی خودروهای دارای مجوز در زمینه انتقال بیماران و مصدومان از آمبولانس‌های غیر مجاز تعبیه شده است و پلیس راهور با خودروهای آمبولانس فاقد مجوز برخورد و آنها را توقیف می‌کند.

پایان پیام/

مطالب مشابه