جلسه شوراى عالى جمعیت هلال‌احمر با حضور ۶ نفر از ۱۸ عضو برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در جلسه شوراى عالى جمعیت هلال احمر نماینده ولى فقیه، نمایندگان رئیس جمهور، اعضاى منتخب شورا و بازرسان جمعیت، در اعتراض به سوء مدیریت رئیس جمعیت و عدم توجه وى به هشدارها و تذکرات مکرر آنها، شرکت نکردند.

صوفى بازرس شوراى عالى جمعیت امروز در پیامى مراتب اعتراض و عدم شرکت در جلسات را به ریاست جمعیت اعلام کرده بود و در نهایت این جلسه با حضور 6 نفر از 18 عضو برگزار شد.

در متن این پیام خطاب به رئیس جمعیت هلال احمر کشور آمده است: بدلیل بی توجهی جنابعالى به هشدارها، تذکرات و توصیه های  مکرر نماینده محترم ولى فقیه ، نمایندگان رئیس جمهور در شورا، اعضاى منتخب شوراى عالى ، بازرسان شورا و حراست محترم جمعیت در مورد برخورد جدی با افراد سود جو و در کمین جمعیت ، در سازمان تدارکات پزشکى، مراکز درمانى خارج از کشور و سایر بخش هاى اقتصادى جمعیت که نهایتا منجر به مداخله نهادهای امنیتی به این موضوعات شد و با نهایت تاسف تصویری ضعیف و بی کفایت  از مدیریت جمعیت در حل مسائل داخلی‌اش نشان داد.

لذا اینجانب به عنوان بازرس شورای عالی در اجراى وظایفى که به نیابت از مجمع ، اعضا و داوطلبان خدوم و بدنه مطهر جمعیت هلال احمر سراسر کشور بر عهده دارم، در اعتراض به سوء مدیریت شما بر این موضوعات مهم، تا اطلاع ثانوی از حضور در جلسه شورا امتناع خواهم کرد. فارس

پایان پیام/

مطالب مشابه