بهزیستی در جریان علت بازداشت یا اتهامات ۴ نفر از کارکنان خود نیست
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مسعود آسیما درباره چرایی بازداشت ۴ نفر از کارکنان سازمان بهزیستی گفت: بر اساس حکم قضایی ۴ نفر از کارکنان این سازمان جهت ادای پاره‌ای از توضیحات توسط عوامل اطلاعاتی احضار شدند.اطلاع دقیقی از اتهامات این افراد در دسترس نیست، اما طبق اطلاعات واصله موضوع اتهامی مربوط به گذشته و در زمان مسئولیت این افراد در یکی از استان‌ها بوده است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: سازمان بهزیستی ضمن استقبال از ایجاد شفافیت و سلامت مالی و اداری، خود را ملزم به اجرا و رعایت قوانین کشور می‌داند و منتظر اعلام نظر و بررسی‌های  قضایی خواهد بود.

وی افزود: سازمان بهزیستی از سوی عوامل اطلاعات در جریان علت بازداشت یا اتهامات این افراد قرار نگرفته است. تنها توضیحی که سازمان بهزیستی می‌تواند بدهد، این است که این چهار نفر بابت تخلفاتی در زمان گذشته و مربوط به مسئولیت‌شان در استان‌های دیگر بازداشت شده‌اند. البته سمت‌های اخیر آنها در استان تهران بوده است.

به گزارش ایلنا آسیما در پایان گفت: چهار نفر از اعضای مذکر سازمان بهزیستی با حکم قضائی توسط عوامل اطلاعات جلب شده‌اند و هنوز معلوم نیست جرائم آنها مربوط به سازمان بهزیستی بوده یا موضوعات بیرون‌سازمانی علت بازداشت آنها بوده است. سازمان بهزیستی پیگیر علت بازداشت کارکنان این  سازمان خواهد بود و متعاقبا گزارشات لازم را اطلاع‌رسانی می‌کند.

پایان پیام/

مطالب مشابه