راه‌اندازی اولین سایت فارسی زبان روانپزشکی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مریم رسولیان در افتتاحیه سی و ششمین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران در بیمارستان میلاد، گفت: انجمن علمی روانپزشکان ایران با همکاری کمیته سلامت روان شهری، از دو سال قبل به دنبال راه اندازی وب سایت برای آموزش عمومی مسائل روانپزشکی بود.

رئیس انجمن علمی روانپزشکان ایران با اشاره به رونمایی از وب سایت فارسی زبان آموزش عمومی مسائل روانپزشکی گفت: اولین کمپین این سایت مربوط به پیشگیری از افسردگی است که از طریق این سایت، اطلاعات راجع به افسردگی در اختیار مردم و البته نکات تخصصی نیز در اختیار پزشکان و روانپزشکان قرار می گیرد، در این وب سایت، امکان طرح سئوال و گفتگو وجود دارد. 

وی با اشاره به اولین کمپین وب سایت که در ارتباط با افسردگی است افزود: فعالیت این کمپین با عنوان "من حرف می زنم" سعی در افزایش آگاهی عمومی درباره افسردگی است، تاکنون سایت فارسی زبان نداشتیم که اطلاعات مربوط به مسائل روانپزشکی را به صورت متمرکز در اختیار عموم مردم قرار دهد و تمامی اطلاعات در فضای مجازی به صورت پراکنده بود.

به گزارش مهر رسولیان در پایان به معرفی سفیر سلامت روان از سوی انجمن علمی روانپزشکان ایران اشاره کرد و افزود: خانم فاطمه معتمد آریا به عنوان سفیر انجمن، با همکاری گروهی از هنرمندان، قرار است این کمپین را به جامعه بشناسانند.

پایان پیام/

مطالب مشابه