در حوزه ساخت دارو از انتقال دانش و تکنولوژی ایران به کشورمان استقبال می‌کنیم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، احمد السعیدی در دیدار سعید نمکی ضمن قدردانی از مهمان نوازی کشور ایران و تلاش های وزارت بهداشت جهت برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی، گفت: خیلی خوشحالیم که روابط عالی بین دو کشور داریم و امیدواریم با درایت و دوراندیشی رییس جمهوری کشور ایران و پادشاهی عمان همواره شاهد آرامش و امنیت باشیم.

وزیر بهداشت عمان ادامه داد: ایرانیان حق دارند که به تمدن کهن خود ببالند همچنین نظام بهداشتی ایران و شاخص های مثبت و درخشان در حوزه سلامت نیز نشان دهنده تلاش های وافر مسئولین بهداشتی این کشور در چند دهه است و همه کشورهای منطقه باید از این توانمندی ها و امکانات در زمینه مراقبتهای اولیه بهداشتی بهره ببرند.

وی افزود: می توانیم در حوزه های پژوهشی و علمی همکاری های خوبی داشته باشیم، در زمینه مهم صنایع داروسازی نیز می دانیم بیش از 95 درصد داروهای مصرفی کشور ایران تولید داخلی کشور خودتان است و در حوزه ساخت دارو از  انتقال دانش و تکنولوژی به کشورمان استقبال می کنیم.

به گزارش وب‌دا احمد السعیدی در پایان گفت: امیدواریم همواره امنیت و صلح برقرار باشد و در آینده تبادل تجربیاتی بیشتری در حوزه سلامت باهم داشته باشیم.

پایان پیام/

مطالب مشابه