برگزاری بیستمین سمینار فیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، این رویداد علمی فرصت مناسبی برای ارائه تازه‌ترین پژوهش‌ها است که با هدف آگاه سازی جامعه از علل آسیب‌های اسکلتی - عضلانی و صدمات ستون فقرات به معرفی آخرین رویکردهای ارزیابی و فیزیوتراپی مشکلات ستون فقرات، جمجمه و لگن و ترویج روش‌های درمانی پیشرفته و توانبخشی مبتنی بر جامعه و کاهش هزینه های سلامت می‌پردازد.

 این سمینار برای دانش‌آموختگان رشته‌های فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی و دیگر همکاران توانبخشی واجد امتیاز بازآموزی بوده و در حاشیه سمینار نیز کارگاه‌های آموزشی با موضوعات متنوع و کاربردی برگزار می‌شود. از دیگر رویدادهای جانبی سمینار برپایی نمایشگاه بزرگ تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی و کتاب‌های علمی و دانشگاهی است که شرکت‌های وارد کننده و تولیدکننده، جدیدترین محصولات را برای بازدید متخصصین به نمایش خواهند گذاشت.

ارزیابی، تشخیص افتراقی و درمان اختلالات کرانیال، ستون فقرات و مجموعه لگن، ارگونومی و پیشگیری از آسیب های شغلی و ورزشی، ارزیابی و بهبود پاسچر، بالانس، ثبات و حرکت ستون فقرات، آگاه سازی جامعه از علل آسیب های اسکلتی - عضلانی و صدمات ستون فقرات، ترویج روش‌های درمانی پیشرفته و توانبخشی مبتنی بر جامعه و کاهش هزینه های سلامت، معرفی آخرین رویکردهای ارزیابی و فیزیوتراپی مشکلات ستون فقرات، جمجمه و لگن  از محورهای پذیرش مقالات این رویداد علمی است.

از اساتید، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته فیزیوتراپی و دیگر گروه های حوزه توانبخشی کشور دعوت می‌شود برای شرکت در سمینار و نیز کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت  http://sspt.uswr.ac.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام و از شرایط ارسال خلاصه مقاله آگاه شوند.

به گزارش ایرنا محققان و شرکت‌کنندگان در سمینار می‌توانند خلاصه مقالات خود را حداکثر تا ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۸ همراه با اطلاعات تکمیلی به نشانی sspt@uswr.ac.ir ارسال کنند.

پایان پیام/

مطالب مشابه