تصویب شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، فربد رهنما با اشاره به برگزاری پنجمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات بیان کرد: شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات در این جلسه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت که ظرف مدت 10 روز آینده به نظام پزشکی های سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: هدف از تدوین و تصویب این شیوه نامه ،یکسان سازی صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی توسط کمیته تبلیغات 210 نظام پزشکی در سراسر کشور است که متقاضیان می توانند با مراجعه به نظام پزشکی محل طبابت خود درخواست صدور مجوز را داشته باشند که در این شیوه نامه چگونگی صدور مجوز تبلیغات امور پزشکی تبیین شده است.

مدیر کل نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در خصوص پنجمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات گفت: در این جلسه علاوه بر بررسی و تصویب شیوه نامه درخواست صدور مجوز تبلیغات، درخواست تبلیغ یکی از کالاهای سلامت محور نیز با حضور اعضای کمیته مورد بررسی قرار گرفت ومجوز تبلیغ آن صادر شد. سازمان نظام پزشکی و سازمان صدا و سیما همکاری خوبی در این زمینه دارند مبنی بر این که قانون تبلیغ امور پزشکی و کالاهای سلامت محور رعایت شود که امیدواریم این همکاری ادامه داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی رهنما در پایان درخصوص مدت زمان صدور این مجوز اظهار کرد: در شرایطی که نیاز به تغییرات نباشد بین 2 تا 4 هفته این مجوز صادر خواهد شد که در موارد اصلاحی و اعمال تغییرات ممکن است کمی طولانی تر شود.

پایان پیام/

مطالب مشابه