بیست و هفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی برگزار می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، هادی عبداللهی گفت: این مراسم در تاریخ جمعه ۲۲ آذر در سالن اجلاس سران با حضور شخصیت‌های سیاسی و اجرایی و اعضای انجمن همراه با انتخابات دو سالانه شورای مرکزی انجمن برگزار خواهد شد.

دبیر بیست و هفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی همچنین از برگزاری انتخابات دوسالانه شورای مرکزی، بزرگترین تشکل سیاسی و صنفی جامعه پزشکی کشور  با حضور اعضا از سراسر کشور خبر داد و افزود: پانل سیاسی و اقتصادی با حضور دکتر علی شکوری راد و دکتر فرشاد مومنی همراه با تریبون آزاد به تحلیل شرایط اقتصادی و سیاسی روز می‌پردازد.

وی برنامه عصر را پانل صنفی اعلام کرد که با حضور علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، محمد رضا ظفرقندی رییس سازمان نظام پزشکی کشور، ایرج حریرچی  نماینده و معاون وزیر بهداشت، مصطفی سالاری مدیر عامل تامین اجتماعی کشور، همراه با تریبون آزاد با حضور ادمین‌ها و نمایندگان گروه‌ها و کانال‌های فضای مجازی و اعضای انجمن و اقشار جامعه پزشکی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا عبداللهی در پایان گفت: موضوع پانل صنفی، اقتصاد سلامت "هزینه واقعی خدمات و تعرفه" و همچنین پرداخت‌های سازمان‌های بیمه‌گر به مراکز درمانی خواهد بود و در رابطه با این موضوع، مسولین این امر و جامعه پزشکی در این زمینه به گفتگو و بحث خواهند پرداخت.

پایان پیام/

مطالب مشابه