انتصاب رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محمودرضا فیاض در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه بیمارستان میلاد گفت: همدلی کارکنان و  واحدهای مختلف بیمارستان چرخ درمان این مجموعه را می‌چرخاند، خدمت به بیماران افتخار ماست اما خدمت به بیماران جامعه کارگری افتخاری مضاعف است.

وی افزود: از دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی که همواره پشتیبان بیمارستان میلاد بوده‌اند تشکر می‌کنیم. همچنین از انتصاب دکتر منوچهری به سمت معاون درمان سازمان و دکتر درخشان به عنوان رئیس هیات مدیره بیمارستان میلاد ودکتر هوشنگی به عنوان عضو هیات مدیره بیمارستان خوشحالیم و امیدواریم که اعتبار این عزیزان پشتوانه‌ای برای خدمت بهتر به بیماران میلاد باشد.

مدیر عامل بیمارستان میلاد ادامه داد: از دکتر فتاحی رئیس سابق هیات مدیره که بازنشسته شده و همواره حامی بیمارستان میلاد بوده و همچنین از دکتر جعفری، دکتر خیرآبادی و دکتر رضوی نیز تشکر می‌کنیم.

به گزارش ایسنا براساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، در مراسم فوق مهدی درخشان رئیس هیات مدیره بیمارستان، ابراهیم موسوی عضو هیات مدیره بیمارستان و جمعی از معاونان و مدیران بیمارستان نیز حضور داشتند.

پایان پیام/

مطالب مشابه