مصدومان مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی به بیمارستان منتقل شدند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، کیانوش جهانپور گفت: خبر جان‌باختن تعدادی از هموطنان عزادار در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی در کرمان صحت دارد و متاسفانه تعدادی از عزاداران در ازدحام جمعیت جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز مصدوم شدند، ابعاد حادثه در حال بررسی است و هنوز نمی توان آمار دقیقی از فوتی‌ها و مصدومان این حادثه اعلام کرد. دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت در کرمان حضور دارد و شخصا بر پیگیری درمان مصدومان نظارت دارد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ادامه داد: هیچ کدام از آمارهایی که در برخی رسانه ها درباره تعداد کشته ها و مصدومان این حادثه اعلام شده، مورد تایید نیست، با وجود مشکلاتی که براثر ازدحام جمعیت برای انتقال مصدومان با آمبولانس وجود داشت اکنون همه مصدومان به بیمارستان منتقل شده اند و درمان آنان در حال انجام است.

جهانپور در پایان گفت: ازدحام جمعیت در یکی دو نقطه از جاهایی که تراکم جمعیت وجود داشت باعث شد عده ای از مردم زیر دست و پا و  ازدحام بمانند و در این حادثه تعدادی از عزاداران دچار آسیب شدند که در بین آنان زن و مرد و سالمند و نوجوان وجود دارد.این افرادِ اغلب مسن، در مسیر خروجی از میدان آزادی و ورودی به خیابان شهید بهشتی کرمان براثر ازدحام جمعیت آسیب دیده‌اند.

به گزارش ایرنا تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی روز سه شنبه ابا حضور پرشور مردم در شهر کرمان برگزار شد. سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت بامداد جمعه ۱۳ دی ماه در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.