بازنگری در نحوه پرداخت پرسنل پزشک
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، قاسم جان بابایی در جلسه مشترک معاونت درمان و معاونت توسعه و معاونین درمان و توسعه کلان مناطق کشور برای ساماندهی پرداخت‌های پرسنلی گفت: با توجه به تاکید وزیر بهداشت مبنی بر لزوم بازنگری در نحوه پرداخت پرسنل، این جلسه با همراهی معاونت توسعه و مشارکت همکاران ستادی و صف برگزار شده است. 

معاون درمان وزارت بهداشت ادامه داد: پیش از این پرداخت‌ها بر مبنای عملکرد و سامانه قاصدک بوده است، چندین سناریو در بازنگری پرداخت ها مطرح شده که با همکاری معاونت توسعه و همکاران در ستاد مورد بررسی قرار خواهند گرفت. رویکرد ما بر اساس مشارکت و استفاده از نظر کارشناسانه و تجربیات همکاران به خصوص همکاران صف است.

به گزارش وب‌دا وی در پایان افزود: در این سناریوها میزان درآمد بیمارستانها، سختی کار بیمارستانها، سختی کار بخشها، میزان تعرفه‌ها و تعداد بیماران مراجعه کننده، اضافه کار افراد و رضایتمندی بیماران و همکاران از جمله مواردی هستند که در مکانیسم‌های پرداخت لحاظ خواهند شد، تلاش می شود انعطاف‌پذیری در دستورالعمل‌ها برقرار باشد و اختیارت هیات رئیسه دانشگاهها محفوظ بماند. از این رو سیاستهای کلی تدوین و در اختیار دانشگاه‌ها قرار خواهد گرفت.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.