جزئیات اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سید کامل تقوی نژاد گفت: داوطلبان هریک از دانشگاه ها علوم پزشکی و واحدهای تابعه وزارت بهداشت، پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتایج مندرج در کارنامه آزمون، جزو معرفی‌شدگان براي بررسي مدارك باشند، باید برای اقدامات بعدی به آدرس سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه و براساس توضيحات مندرج در سايت، اقدام نمایند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت ادامه داد: در رشته های بدون مصاحبه یک برابر ظرفیت و در رشته های دارای مصاحبه که در جدول مشاغل آگهی استخدام اعلام شده بود، برای سهیمه آزاد تا 3 برابر ظرفیت و برای سهمیه ایثارگران 25 درصد و همچنین سهمیه معلولین تا 2 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک معرفی می شوند.

به گزارش وب‌دا وی در پایان اضافه کرد: نتايج اولیه آزمون آن دسته از داوطلباني كه در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ سی‌ام آبان ماه جهت استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، انستیتو پاستور و مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب شهید رجایی شرکت کرده اند تا ساعت 18 امروز یکشنبه بر روي سايت سازمان ‌سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در آزمون استخدام وزارت بهداشت 108 هزار و 141 نفر شرکت کردند که از این تعداد قریب  به 10 هزار نفر جذب و بکارگیری می شوند.

پایان پیام/

مطالب مشابه