وزیر بهداشت با جمعی از نمایندگان مجلس دیدار کرد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در این دیدار که با حضور سعید نمکی، کریم همتی معاون حقوقی و امور مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفتر وزیر بهداشت برگزار شد، مهمترین مسائل و چالش های بهداشتی و درمانی حوزه های انتخابی نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار، وکلای ملت مواردی همچون تکمیل پروژ ها و طرح های در دست اجرا، تامین اعتبارات لازم برای طرحهای زیرساختی و زیربنایی بهداشت و درمان، تامین نیروی متخصص در مناطق کم برخوردار و افزایش ظرفیتهای کمی وکیفی بخش درمان شهرستانها و مناطق محروم را ذکر کردند. 

همچنین در این ملاقات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با برشمردن فعالیت ها و خدمات مناسب وزارت بهداشت، تمهیدات بی نظیر این وزارتخانه در مقابله با تروریسم اقتصادی و تحریم گسترده کشور، عملکرد شایسته و جهادی وزیر بهداشت و مجموعه تابعه را مورد تقدیر قرار دادند بر تداوم ای حرکت را خواستار شدند.

در ادامه وزیر بهداشت با تشریح پاره ای از دستاوردهای وزارت بهداشت در دوران تحریم، بر عزم این وزارتخانه برای شکستن سد تحریم و تهدید تاکید کرد.

وی با اشاره به تامین دارو در شرایط تحریم و نداشتن مشکلات ملموس در این حوزه، آن را ناشی از خودباوری جوانان و نخبگان جامعه، همدلی مردم و عنایات خاص الهی توصیف کرد.

همچنین در این دیدار وزیر بهداشت با بررسی چالش ها و درخواستهای وکلای ملت، بر عزم وزارت بهداشت برای تسریع در تکمیل طرح ها و پروژه های حوزه بهداشتی و درمانی به ویژه در مناطق کم برخوردار تاکید کرد.

به گزارش وب‌دا نمکی ضمن بررسی کامل مسائل مطروحه نمایندگان، معاونتهای مرتبط را موظف به اجرای سریع موارد در خواستی و ارائه گزارش آن در اسرع وقت کرد.

پایان پیام/

مطالب مشابه