امروز آخرین مهلت ثبت‌نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، فرصت جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور امروز دوشنبه ۳۰ دی‌ماه پایان خواهد پذیرفت و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد،لذا علاقه‌مندان برای ثبت نام باید از این فرصت باقی مانده استفاده کرده و پس از ثبت‌نام، کد رهگیری خود را دریافت کنند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، فرایند جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی امسال کاملا الکترونیکی شده و کلیه مستندات متقاضیان اعم از رزومه های علمی، آموزشی، پژوهشی و... باید در سامانه بارگذاری شوند. در این راستا برخی دانشگاه‌ها تقاضا کردند به دلیل اینکه نیاز دارند برخی مستندات خود را برای جذب در برخی رشته‌ها بارگذاری کنند و این مساله زمان‌بر است، بنابراین به فرصت بیشتری نیاز دارند در نتیجه فرصت ثبت‌نام برای جذب تمدید شد.

دانشگاه‌ها بعد از اتمام مهلت جذب سه ماه فرصت دارند جمع بندی و ارزیابی‌های خود از متقاضیان به وزارت بهداشت ارسال کنند و این وزارتخانه نیز بعد از دریافت اطلاعات حداکثر ۴۵ روز فرصت دارد نتیجه نهایی را اعلام کند؛ بنابراین نتیجه نهایی فراخوان تا پایان سال اعلام خواهد شد و اعضای هیئت علمی جدید از سال آینده در دانشگاه‌ها جذب خواهند شد.

حداکثر شرایط سنی برای اعضای هیئت علمی استادیار ۴۵ سال و برای مربیان ۳۵ سال تعیین شده است.افرادی که در این فراخوان شرکت می‌کنند باید دارای دانشنامه پایان تحصیلات باشند، یعنی الزاما کسانی ثبت‌نام کنند که زمان فارغ التحصیلی آنها قبل از ثبت نام در فراخوان اتفاق افتاده باشد. همچنین افرادی که در رشته‌های علوم بالینی ثبت نام می‌کنند باید دوره‌های آموزشی و امتحانات تحصیلات این دوره را طی کنند. ایسنا

پایان پیام/

مطالب مشابه