مجلس اجازه افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی را در سال ۹۹ نخواهد داد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سید ناصر موسوی لارگانی درباره احتمال افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی در سال 99، گفت: پس از اعمال تحریم­های ظالمانه دشمنان به ویژه استکبار جهانی علیه کشورمان، تورم به 40 درصد افزایش یافت درآمد مردم نیز کاهش پیدا کرد و تعداد افرادی که امروز مستحق دریافت یارانه هستند نسبت به گذشته بیشتر شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: در این وضعیت اگر ما با افزایش تعرفه پزشکان بار سنگین دیگری برای مردم ایجاد کنیم، ظلم بزرگی در حق آحاد ملت به ویژه اقشار آسیب پذیر کرده­‌ایم. زیرا درآمد مردم افزایشی نداشته که تعرفه پزشکان در سال جدید 100 درصد بیشتر شود. حتی در شرایط کنونی هم عده‌­ای توان مراجعه به پزشک را ندارد بنابراین به نظر من نباید تعرفه پزشکان افزایش یابد.

وی افزود: اکنون دولت چراغ خاموش قیمت برخی خدماتی که به مردم ارائه می­‌کند را بیشتر کرده است مانند بهای برق، آب و گاز که سالی دو مرتبه نرخشان افزایش می­‌یابد. با در نظر گرفتن وضع معیشت مردم هرگونه افزایش تعرفه، خلاف است و ما باید در سال 99 تلاش کنیم مردم زندگی بهتری داشته باشند.

به گزارش فارس لارگانی در پایان تصریح کرد: در این وضعیت افزایش تعرفه پزشکان ظلم در حق ملت است. لذا من از اعضای کمیسیون تلفیق خواهش می­‌کنم به دولت اجازه بیشتر شدن تعرفه پزشکان در سال آینده را ندهند.

پایان پیام/

8 نظر

مطالب مشابه