تعویق زمان برگزاری ۴ آزمون وزارت بهداشت
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، آبتین حیدرزاده ضمن بیان این مطلب به تصمیم وزارت بهداشت در خصوص تعویق زمان برگزاری آزمون‌های این وزارتخانه در اسفند ماه به ایسنا، گفت: بر اساس رصد دقیق وضعیت ابتلا و انتقال کرونا ویروس جدید و به جهت آرامش بخشی فضای دانشجویی و دانشگاهی مصوباتی در خصوص آزمون‌ها و کلاس‌های درسی رشته‌های علوم پزشکی اعلام شده است.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی ادامه داد: بر اساس آخرین مصوبه وزارت بهداشت امتحانات علوم پایه، پیش کارورزی و جامع داروسازی "۱۸۰ واحدی" که مقرر بود در تاریخ ۸ اسفند برگزار شود لغو شده است. همچنین امتحان پذیرش دستیاری که قرار بود در تاریخ ۱۵ اسفند برگزار شود نیز به دلیل وضعیت انتقال عفونت کرونا ویروس لغو شد.

وی افزود: تاریخ برگزاری آزمون‌های علوم پایه، پیش کارورزی، جامعه داروسازی و پذیرش دستیاری در روزهای آینده اعلام خواهد شد، کلاس‌های درسی تئوری در استان‌های پرچالش‌تر و یا دارای موارد آلودگی تا پایان هفته تعطیل است که این تعطیلی شامل استان‌های تهران، البرز، قم، گیلان، مازندران، همدان، اراک، قزوین، اصفهان و گلستان است.

به گزارش ایسنا حیدرزاده در پایان تاکید کرد: کلیه همایش‌ها و تجمعات دانشجویی در تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان اسفند ماه تعطیل اعلام شده است و این تعطیلی صرفا برای هفته جاری نیست.

پایان پیام/

1 نظر

مطالب مشابه