ابتلای ۲ نفر در قزوین به بیماری کرونا
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، «پیمان قجربیگی» با اشاره به ابتلا ۲ نفر به بیماری کرونا در قزوین بیان کرد: این بیماران مانند مابقی افراد برای مشکل تنفسی به پزشک مراجعه کرده بودند که با توجه به آزمایش صورت گرفته، مشخص شد مبتلا به بیماری کرونا هستند که در حال حاضر این افراد تحت مراقبت بوده و مراحل درمان خود را طی می کنند.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین در خصوص کمبود ماسک و مواد ضدعفونی کننده افزود: طی چند روز گذشته داروخانه ها نسبت به فروش ماسک و مواد ضدعفونی کننده ممنوعیت داشتند که از فردا این ممنوعیت رفع می شود و این کالاها به داروخانه ها بازمی گردد.

وی عنوان کرد: ماسک و مواد ضدعفونی کننده مواردی هستند که در کل کشور نیاز است و بازار تشنه است و در استان قزوین با هدایت استاندار، مدیران پای کار آمده و تمام ظرفیت استان به کار گرفته شده است؛ البته قزوین جزو استان هایی است که وضعیت قابل قبولی دارد و از فردا مواد ضدعفونی کننده به صورت گسترده توزیع می شود.

به گزارش شبستان قجربیگی یادآور شد: همکاران در صنعت و معدن، تعزیرات و دانشگاه علوم پزشکی پای کار هستند و متأسفانه عده ای فقط فکر سود خود هستند ولی با تعادلی که در بازار ایجاد می شود این قضیه مرتفع می شود.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.