بیمارستان کامکار قم را دریابید
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در این فیلم که در توییت شخصی امیرآبادی منتشر شده، اشاره ‌شده است که فیلم مربوط به ساعت یک بامداد امروز شنبه ۱۰ اسفند و بازدید امیرآبادی از بیمارستان کامکار بوده است.

در این فیلم خانم دکتری در حال نشان دادن لباس حفاظتی ویژه پزشکان و انتقاد از نامناسب بودن این لباس است که مورد تایید امیرآبادی نیز قرار می‌گیرد.

پزشکی که در این فیلم ۱۷ ثانیه‌ای صحبت می‌کند، ‌ اعلام می‌کند که به‌عنوان پزشک طرحی در این بیمارستان مشغول به فعالیت است و از کمبود امکانات این مرکز درمانی گلایه می‌کند و می‌گوید که از نبود امکانات گریه‌ام گرفته است.

امیرآبادی همچنین در توییتی در این مورد نوشت: جمعه شب ۹ اسفند ساعت یک نصف شب از اورژانس بیمارستان کامکار قم بازدید کردم، پزشکان، پرستاران و بیماران هیچ کدام رضایت نداشتند.

کجایی آقای وزیر بهداشت به داد کادر درمانی و مردم قم برسید.

تاکنون بیش از ۵۰ مبتلا به کرونا نیز درمان و از بیمارستان مرخص شده‌اند و ۳۰ هزار تن از سی بهمن تاکنون به مراکز درمانی قم مراجعه و ۵۸۰ بیمار بستری ‌شده‌اند.

به گزارش ایرنا بر اساس تازه‌ترین آمار رسمی، تاکنون ده‌ها تن از افراد مشکوک یا آلوده به کرونا درمان و ترخیص و همچنین ۲۰ نفر نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را در این استان از دست‌ داده‌اند.

پایان پیام/

مطالب مشابه