ارائه آموزش به دانش‌آموزان از شبکه‌های مختلف صداو سیما
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محسن حاجی میرزایی با اشاره به تمهیدات این وزارتخانه برای آموزش دانش‌آموزان، اظهار داشت: با مدیران صدا و سیما صحبت کردیم تا بتوانیم از ظرفیت شبکه‌های دیگر این سازمان برای آموزش دانش‌آموزان استفاده کنیم.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: امکان آموزش در بستر اینترنتی با استفاده از اپراتورهای موجود فراهم شده و شبکه اجتماعی دانش‌آموزان "شاد" را برقرار کرده‌ایم تا معلمان از طریق این شبکه دروس را با دانش‌آموزان به اشتراک گذاشته و طرح سؤال و آزمون کنند.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان خاطرنشان کرد: از ظرفیت 10 هزار مدرس خانواده و 370 مرکز مشاوره این انجمن برای ارائه آموزش و مشاوره‌های لازم به خانواده‌ها استفاده می‌کنیم.

حاجی میرزایی گفت: برای معاونان آموزشی مأموریتی برای همکاری موثر مدیران و معلمان در مدارس تعیین کرده‌ایم، با توجه به شرایط فعلی 70 درصد زمان آموزش دانش‌آموزان سپری شده و در برخی دوره‌ها مانند پایه دوازدهم نیز تا 85 درصد دوره آموزش طی شده است.

به گزارش فارس وزیر آموزش و پرورش در پایان اضافه کرد: بر ارائه آموزش در بسترهای امن توسط معلمان تأکید کرده‌ایم، در برخی استان‌ها نیز توسط معلمان و مدارس خلاقیت‌هایی برای ارائه آموزش به دانش‌آموزان داشته‌ایم.

پایان پیام/

مطالب مشابه