لوازم حفاظت فردی برای بیمارستان‌ها روزانه تامین می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، پیرحسین کولیوند با بیان اینکه روزانه جلساتی را با همکاران‌مان در وزارت بهداشت و سایر دستگاه‌ها در اتاق ستاد هدایت عملیات بحران اورژانس کشور تشکیل می‌شود گفت: در این جلسات تصمیم‌گیری‌های لازم برای سایر دستگاه‌ها انجام شده و دستورالعمل‌ها به اطلاع‌شان می‌رسد. وظایف و تکالیفی که سایر دستگاه‌ها باید انجام دهند و راهنمایی‌های وزارت بهداشت و مراقبت‌های لازم در این ستاد بررسی، ابلاغ و اجرای آن پیگیری می‌شود.

رییس سازمان اورژانس کشور ادامه داد: بیمارستان‌هایمان هم از نظر تامین لوازم حفاظت فردی روزانه شارژ شده و در اختیارشان قرار می‌گیرد.۸۰ درصد کسانی که به کرونا مبتلا می‌شوند، به صورت سرپایی درمان می‌شوند و نیازی به مراجعه به بیمارستان ندارند. ۲۰ درصدی هم که نیازمند بستری در بیمارستان‌ها هستند، حمایت خوبی از سوی وزارت بهداشت و بیمارستان‌ها از آنها صورت می‌گیرد.

به گزارش ایسنا وی در پایان افزود: آمادگی سیستم بهداشت و برنامه‌ریزی‌ها بهتر شده و واقعا جهادی است. چه در خط مقدم که بچه‌های اورژانس خدمت‌رسانی می‌کنند و چه پرسنل در بیمارستان‌ها با تمام انرژی از جان‌شان مایه می‌گذارند. حتی برخی از همکاران‌مان درگیر بیماری شده‌اند، اما ارائه خدمت در سطح عالی در حال انجام است.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.