همکاری سازمان نظام پزشکی و کمپین نفس در اجرای ۲ طرح بزرگ ملی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، کمپین نفس با حضور فعالان اقتصادی بخش خصوصی که همواره در حوزه مسئولیت اجتماعی مشارکت فعال داشته‌اند ازروزهای آغازین همه گیری بیماری کووید 19 شکل گرفت. یکی از اهداف این کمپین گردآوری کمک‌های مالی برای تأمین کمبود لوازم و تجهیزات کلیدی در مقابله با بیماری بوده که در این راستا میزان بسیار بالایی از وسایل محافظتی و بهداشتی و ایمنی فردی با بالاترین کیفیت از معتبرترین برندهای جهانی و داخلی خریداری و در اختیار مراکز درمانی قرار گرفته است.

سازمان نظام پزشکی به عنوان نماینده صنفی کادر درمان در همراهی با این کمپین بخش عمده‌ای از اقلام و تجهیزات تامین شده را به پزشکان بخش خصوصی واگذار خواهد کرد. تمامی تجهیزات ارائه شده از باکیفیت‌ترین و معتبرترین نمونه‌ها هستند که با قیمت تمام شده و قیمتی بسیار پایین‌تر از قیمت بازار در اختیار پزشکان، دندانپزشکان و سایر اعضای سازمان نظام پزشکی قرار خواهد گرفت.

تمام مبالغ جمع آوری شده از فروش اقلام به صورت شفاف اعلام و صرف تهیه بسته‌های حمایتی جهت افراد آسیب پذیر کادر درمان شاغل در بخش خصوصی خواهد شد. نظارت بر تهیه و توزیع این بسته‌های حمایتی به طور مشترک توسط سازمان نظام پزشکی و کمپین نفس انجام و گزارشات آن به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

این طرح بزرگ با هدف انجام دو امر توامان تهیه وسایل ایمنی و حفاظتی برای اعضای سازمان نظام پزشکی و سپس تهیه بسته های حمایتی برای اقشار اسیب پذیر کادر درمان بخش خصوصی در دوران همه گیری بیماری کرونا، انجام خواهد شد.

کمپین نفس از همه فعالان اقتصادی کشور اعم از بنگاه‌های کوچک و بزرگ بخش خصوصی یا تشکل‌ها برای پیوستن به این پویش دعوت به عمل اورده است. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

مطالب مشابه