برگزاری ۵۲ عنوان درسی و چهارده گروه آموزشی در ترم تابستانی مجازی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، دانشگاه علوم پزشکی مجازی به عنوان دانشگاه پیشرو در امر مجازی سازی برنامه های علوم پزشکی کشور، ضمن رعایت تمامی قوانین مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با بهره مندی از ظرفیت های آموزش مجازی و نیز در راستای پاسخ گویی جامع به نیازهای دانشجویان اقدام به ارائه برنامه ترم تابستانی 99 نموده است.

با توجه به موفقیت دانشگاه علوم پزشکی مجازی در طراحی و اجرای ترم تابستانی الکترونیکی و درخواست های مکرر تعداد زیادی از دانشجویان علوم پزشکی کشور و انجام مکاتبات متعدد با این دانشگاه مبنی بر برگزاری این برنامه برای دروس نظری کلیه مقاطع رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی به صورت آموزش مجازی تصمیم به اجرای دوباره این برنامه گرفته است.

در این راستا برنامه‌ای برای رشته های مختلف آموزش پزشکی در قالب گروه های آموزشی مجازی 52 عنوان درسی و چهارده گروه آموزشی طراحی شده است تا دانشجویان علوم پزشکی کلیه رشته ها بتوانند نسبت به انتخاب و گذراندن آنها اقدام کنند.

به گزارش وب‌دا علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی https://b2n.ir/443211 یا شماره 41134-021 داخلی 614 تماس حاصل نمایند.

پایان پیام/

مطالب مشابه