مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری وزارت بهداشت تمدید شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سعید هاشمی نظری از تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۱۳۹۹ تمدید شد و داوطلبان فرصت دارند تا از تاریخ دوم تا چهارم تیر ماه ۱۳۹۹ به سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: با عنایت به مصوبه یازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مبنی بر برگزاری آزمون مرحله اول دکتری تخصصی و پژوهشی "PhD" به صورت کتبی "دفترچه و پاسخنامه کاغذی" با توجه به اینکه برخی از حوزه های آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی " Ph.D " در نوبت های برگزاری آزمون به حد نصاب کافی برای تشکیل حوزه آزمون نرسیده اند لذا از لیست محل های برگزار کننده آزمون حذف می شوند. بنابراین داوطلبانی که این حوزه ها را به عنوان محل آزمون خود انتخاب کرده اند لازم است طی روزهای دوشنبه دوم تا چهارشنبه چهارم تیرماه ۱۳۹۹  نسبت به تغییر محل آزمون خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: در حوزه های حذف شده به هیچ عنوان آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۱۳۹۹ برگزار نخواهد شد و چنانچه داوطلبانی که این حوزه ها را انتخاب کرده اند، در موعد مقرر نسبت به تغییر آن اقدام نکنند، مرکز سنجش آموزش پزشکی  به ناچار نزدیکترین حوزه ممکن را بطور خودکار برای این دسته از داوطلبان تعیین خواهد کرد.

هاشمی نظری ادامه داد: حوزه هایی که از لیست محل های آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی " Ph . D " سال ۱۳۹۹ حذف شده اند، پردیس جلفا، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دانشگاه علوم پزشکی جهرم، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی فسا، دانشگاه علوم پزشکی گناباد و  دانشگاه علوم پزشکی نیشابور هستند، فقط داوطلبانی که حوزه های حذف شده را به عنوان محل آزمون دکتری وزارت بهداشت انتخاب کرده اند موظف به تغییر محل آزمون خود هستند. سایر داوطلبان "کسانی که سایر حوزه ها را انتخاب کرده اند" هم در صورت تمایل می توانند محل آزمون خود را تغییر دهند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تغییر شیوه زمان بندی برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت خبر داد و گفت: شیوه برگزاری آزمون، همانند ادوار گذشته به صورت کتبی "دفترچه و پاسخنامه کاغذی" بوده اما نوبت بندی برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طبق جدول اعلامی در سایت سنجش پزشکی تغییر کرده  است و ساعت شروع فرایند آزمون های صبح از ساعت ۸ صبح و آزمون های عصر از ساعت ۱۴ بعدازظهر خواهد بود، لازم است داوطلبان به دقت جدول زمان بندی برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را مطالعه کنند و بر اساس رشته خود در روز و نوبت مربوطه در محل آزمون حضور داشته باشند.

باشگاه خبرنگاران جوان

پایان پیام/

مطالب مشابه