راه‌اندازی سامانه‌ ارتباط بین متخصصین رشته‌های مختلف پس از تایید هویت
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سید فرشاد علامه افزود: ایده  طراحی شبکه اجتماعی فوق الذکر از آنجا شکل گرفت که دانشجویان وقتی به طرح می روند نیازمند مشورت با اساتید رشته های دیگر برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران خود هستند؛ لذا وجود چنین شبکه ای که کلیه امکانات ارسال ویدئو، صدا و چت را دارد بیش از پیش احساس می شد.

علامه ادامه داد: اساتید و دانشجویان پس از تایید هویت می توانند وارد این شبکه شوند که از نظر مالی هیچ هزینه ای برای آنان نداشته و به راحتی می توانند علاوه بر بارگذاری اطلاعات و آپلودکلیپ های آموزشی امکان بهره مندی از اطلاعات تاپ یوزرهای پزشکی را در رشته های مختلف داشته باشند؛ این شبکه اجتماعی قابلیت طرح پرسش و پاسخ و تگ کردن را دارد  .

وی خاطرنشان کرد: این شبکه اجتماعی رایگان بوده و سیستمی که بخواهد آن را اجرایی کند مشکلی نخواهد داشت و اگر نظام پزشکی این قابلیت را دارد تا از این اپلیکیشن به منظور بهره مندی اساتید و دانشجویان رشته های مختلف استفاده کند؛ یک امر برد برد خواهد بود. ضمن آن که این شبکه قابلیت انعطاف داشته و اگر نیازمند تغییراتی باشد؛ با حضور متخصصان و برنامه نویسان آن جلسه ای را با سازمان نظام پزشکی برگزار خواهیم کرد.

پایان پیام/

مطالب مشابه