راهنمای چندرسانه‌ای کووید ۱۹ و دیابت منتشر شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، این راهنمای علمی  که زیر نظر باقر لاریجانی استاد ممتاز غدد درون ریز و رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم تدوین شده است حاوی مطالب آموزشی تعاملی به شکل متن، پادکست، عکس، کلیپ، موشن گرافی و مصاحبه در زمینه پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در بیماران دیابتی و توصیه های  تغذبه ای، بهداشت روانی و روزه داری در شرایط همه گیری  این بیماری است.

ندا مهرداد، حسین ادیبی، انسیه نسلی اصفهانی، نازلی نمازی، هانیه السادات اجتهد، مهناز سنجری و مریم اعلا در بخش محتوای علمی این  راهنمای چند رسانه ای مشارکت داشته اند.

در بخش مصاحبه این راهنما نیز از دانسته های علمی دکتر ساسان شرقی، دکتر نگار رضایی، دکتر نازلی نمازی ،دکتر سارا حلاجی و خانم صمیمه شهبازی بهره گیری شده است.

گفتنی ست امروزه ارائه محتوای اطلاعاتی و آموزشی چندرسانه ای در وسایل الکترونیکی مانند موبایل، تبلت و کامپیوتر سبب تسهیل و صرفه جویی در زمان یادگیری مخاطبین خواهد شد.

همچنین با دارابودن ویژگی جذابیت و کاربرپسند بودن، محتوای  تعاملی با جلب مشارکت فعال مخاطب به ایجاد جذابیت در یادگیری و درک بهتر مطلب کمک می کند.

علاقمندان جهت دسترسی به این راهنما پس از عضویت در سایت کتابخانه آنلاین ساینیتو (SCINiTO) میتوانند  نسخه الکترونیکی کتاب را مطالعه کنند. "دریافت رایگان راهنمای چند رسانه ای کووید-19 و دیابت" وب‌دا

پایان پیام/

مطالب مشابه