ستاد ملی مبارزه با کرونا تعارف را کنار گذاشته و از سخنرانی وارد فاز عملیاتی شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، اقبال شاکری گفت: مجمع نمایندگان تهران در آخرین جلسه با شهردار تهران بر لزوم لغو طرح ترافیک تاکید داشت و همچنان به دنبال اجرایی شدن آن است چون با این کار استفاده مردم از خودروهای شخصی افزایش پیدا کرده و به تبع آن استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو و اتوبوس کمتر می شود. نتیجه رعایت بهتر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و به دنبال آن کاهش موارد ابتلا به کرونا است.

عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس ادامه داد: نمایندگان تهران موافق نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزیر بهداشت درباره لغو طرح ترافیک هستند، مجددا این موضوع در جلسه هفته جاری مجمع تهران مطرح و پیگیری خواهد شد، باید اقدامات اساسی برای کاهش موارد ابتلا به کرونا در پایتخت انجام شود

به گزارش ایسنا وی در پایان افزود: باید ستاد ملی مبارزه با کرونا تعارف را کنار گذاشته، از هشدار و سخنرانی و ارائه گزارش عبور کرده و وارد فاز اقدام عملی و اجرایی با دادن دستورات قرارگاهی شود. ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت ها را در سطوح مختلف اعمال کند البته که نمی‌توان محدودیت های فرودین ماه را تکرار کرد ولی اقدامات جایگزین لازم است چون حفظ جان و سلامتی مردم بسیار مهم است.

پایان پیام/

مطالب مشابه