چاره‌ای نداریم جز اینکه به محدودیت‌های کرونایی باز گردیم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، ایرج خسرونیا گفت: با توجه به افزایش آمار بیماران کرونا، برگشت به ایجاد محدودیت‌ها ضروری است، ما خواستار تشدید کنترل‌ها و تعطیلی مراکز شلوغ و پر رفت و آمد هستیم، البته مشکلی که دولت با آن مواجه است، شرایط خانوارهایی است که در دوران کرونا و به دنبال محدودیت‌هایی که ایجاد شد، هیچ درآمدی برای امرار معاش نداشتند.

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران ادامه داد: در حدود ۲۰ میلیون نفر از مردم کشور با چنین مشکلاتی در روزهای کرونایی مواجه بودند و مخارج آنها صفر شده بود. این افراد هیچ سرمایه‌ای برای امرار معاش ندارند و ایجاد محدودیت‌ها، برای آنها دردسرساز می‌شود. لذا، دولت به فکر این افراد باشد که با ایجاد محدودیت‌ها، خانه نشین می‌شوند و درآمدی ندارند.

وی افزود: متأسفانه وضعیت کرونا روز به روز بدتر می‌شود و معتقدم چاره‌ای نداریم جز اینکه به محدودیت‌ها باز گردیم، بیمارستان‌ها تقریباً از حضور بیماران کرونایی پر شده‌اند، اغلب شاهد مراجعات خانوادگی افراد مبتلا به کرونا هستیم و اکثریت آنها نیاز به بستری در بیمارستان دارند، در خصوص تشخیص بالینی کرونا آنچه را بنده در مواجهه با بیمارانم می‌بینم، افرادی است که با علائم گوارشی مثل اسهال و دل درد به مطب مراجعه می‌کنند و در بیمارستان‌ها نیز، بیماران کرونایی با علائم سکته قلبی و مغزی را می‌بینیم.

پایان پیام/

مطالب مشابه