پاسخ وزیر بهداشت به سوال ۳ نفر از نمایندگان
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، علی اصغر باقرزاده در تشریح نشست امروز "سه‌شنبه 31 تیرماه" کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی که با حضور وزیر بهداشت و درمان برگزار شد، گفت: مصطفی میرسلیم  نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات، نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات، حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان سوالاتی را خطاب به وزیر بهداشت و درمان مطرح کردند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم، پاسخ وزیر بهداشت به سوال اول نمایندگان را قانع کننده دانست و گفت: در خصوص سوال دوم وزیر بهداشت دستور پیگیری‌های لازم را صادر کرده و در کمیسیون بهداشت هم موضوعات مرتبط مورد بررسی قرار خواهد گرفت، در خصوص سوال سوم هم وزیر بهداشت دستور تشکیل تیمی را با کمک معاون درمان و بهداشت برای حضور در محل مورد بحث به اتفاق نماینده مجلس را صادر کردند.

سعید نمکی وزیر بهداشت نیز پس از حضور در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این جلسه سوالاتی را در راستای دلسوزی برای اوضاع کشور و همچنین نگرانی از خیز مجدد کرونا در برخی از استان‌ها مطرح کردند.

وی اظهار کرد: ارتباط ما با نمایندگان مجلس همراه با تعامل، همدلی و صممیت بوده و تمامی صحبت‌ها صحیح بود و ما هم در رفع این نگرانی‌ها صحبت‌هایی را بیان کردیم.

نمکی گفت: مقرر شد کمیته مشترکی با حضور برخی از معاونین وزارت بهداشت در کمیسیون بهداشت درمان مجلس تشکیل شود تا مسائل مربوط به کرونا را به عنوان یک اتاق فکر بررسی کنند. بی‌تردید هر دستورالعملی که از سوی این کمیته برای برون رفت از بحران فعلی تهیه شود، حتما مورد توجه وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت وزیر بهداشت در پایان اضافه کرد: برخی از نمایندگان هم درخصوص کمبودها بهداشتی و درمانی در بعضی از مناطق اظهار نگرانی کرده که در اسرع وقت جبران خواهد شد.

پایان پیام/

مطالب مشابه