هیچ راهی جز سازمان الکترونیک وجود ندارد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، اولین همایش مجازی مدیران کل، معاونین ادرات کل استانی و روسای ادارات شهرستانی سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد.

طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در این همایش ضمن تشکر از همکاران خود در دستیابی به اهداف این سازمان گفت: اگر توفیقی حاصل شد در سایه تلاش همکاران ما در شهرستان‌ها و استان‌ها بوده است، زمانی که این مسئولیت را برعهده گرفتیم مهمترین چالش فراروی ما بحث مدیریت منابع و مصارف بود. در هر سال مصارف 42 درصد و منابع 26 درصد افزایش یافته بود که این موضوع باعث شد که مصارف 110 درصد بر منابع پیشی بگیرد.

وی افزود: با پرداختي كه در هفته آينده صورت خواهد گرفت تنها يك ماه از مطالبات داروخانه ها و ٣ ماه از مطالبات بخش دولتي باقي خواهد ماند به نحوي كه هيچ بدهي به ساير بخش ها نخواهيم داشت، اصلاحات و اقدامات خوبی در تمام ابعاد با تلاش مدیران کل استانی صورت گرفت، تا می‌توانید این راه را ادامه دهید و اگر اشکالاتی وجود دارد آن را رفع کنید.همدلی و رفاقت را فراموش نکنید و اگر مشکلی وجود دارد به یکدیگر تذکر دهید. تمام دین دراخلاق خلاصه می‌شود و همه ما باید در اقداماتمان بر این اساس حرکت کنیم.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: تمام اقدامات شما مدیران مرتبط با مردم است و باید قدر این فرصت را بدانید. با شرکای کاری به طور مستقیم دیدار داشته باشید و از نزدیک در جریان اقدامات قرار گیرید تا مشکلات را رفع کنید. از سازمان بیمه سلامت ایران با غیرت حمایت کنید و بدانید که سازمان با داشتن چنین همکارانی می‌تواند گام‌های بلندی بردارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بیمه سلامت موهبتی در پایان تاکید کرد: سازمان الکترونیک مساله جدی است و هیچ راهی جز سازمان الکترونیک وجود ندارد. باید به علم الکترونیک مسلط و حداقل معماری آن را بدانیم. در تمام اقدامات صبور باشید تا به مرور پیشرفت اقدامات را شاهد باشیم. اختصاص منابع به آی تی هزینه تلقی نمی‌شود بلکه به معنای سرمایه‌گذاری است. در سال 97 به کمک آی تی و سایر اقدامات 4 هزارو 361 میلیارد تومان ذخیره منابع صورت گرفت.

پایان پیام/