هیچ بحثی در مورد تعطیلی پایتخت در ستاد ملی کرونا مطرح و مصوب نشده است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، عیسی فرهادی گفت: امکان برگزاری نماز جمعه این هفته تهران مانند هفته‌های گذشته وجود ندارد، بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، هفته آینده نیز یک سوم کارمندان دولت بر سر کار باید حاضر شوند و باقی آنان به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه می دهند.

فرماندار تهران ادامه داد: هیچ بحثی در مورد تعطیلی پایتخت به علت قرار گرفتن استان تهران در شرایط قرمز کرونایی نبود و نیست، همچنان ستاد فرماندهی مقابله با کرونای پایتخت بر لغو طرح ترافیک اصرار دارد اما هنوز تصمیمی در خصوص آن گرفته نشده است.

وی خاطرنشان کرد: معتقدیم که حذف و لغو طرح ترافیک می تواند به روان شدن حمل و نقل عمومی و جلوگیری از شیوع بیش از پیش کمک کند، واحدهای صنفی مختلف مانند روال قبل به فعالیت خود ادامه می دهند، محدودیت فعالیت واحدهای صنفی مانند رستوران ها، تالارها، آرایشگاه ها و اماکنی که افراد ارتباط نزدیک با یکدیگر دارند، مانند هفته های گذشته همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایرنا فرهادی در پایان گفت: مردم باید بدانند که اگر نکات بهداشتی و پروتکل های اعلامی را رعایت نکنند مشکلات بیشتری ایجاد می شود، مصوبات جدید ستاد ملی کرونا تا این لحظه با ما ابلاغ نشده است.

پایان پیام/

مطالب مشابه