بیش از ۵۰ نفر از افراد کرونا مثبت در بیمارستان امتحان دادند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محسن فرهادی با اشاره به برگزاری آزمون مقطع دکتری امروز گفت:در مجموع می‌توان نمره قبولی به برگزاری آزمون امروز بدهیم، فکر می‌کنم امروز اولین تجربه مشترک برگزاری و همکاری نزدیک بین وزارت بهداشت و وزارت علوم بود اما در مجموع آزمون در شرایط خوبی برگزار شد و نمره قبولی گرفت.

معاون فنی سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ادامه داد: بیش از 50 نفر اعلام کرده بودند که کرونا مثبت هستیم که این افراد آزمون خود را در بیمارستان‌ها برگزار کردند و ناظرین با تجهیزات کامل اقدام به برگزاری آزمون کردند و امیدواریم بعدا نیز مشکل خاصی نداشته باشند.

وی درباره عدم رعایت نکات لازم در برخی حوزه‌های امتحانی افزود: مواردی که گفتید مواردی بوده که مثلا فرد قبلا خود اظهاری نکرده بوده و در حوزه آزمون اعلام کرده وهمکاران بیماری‌ها، بهداشت محیط و پزشک حضور داشتند و تدابیر لازم صورت گرفت و فرد  در جای مجزا یا در کنار تهویه و  پنجره باز قرار گرفته است.

به گزارش فارس فرهادی در پایان گفت: واقعیت این است که باید ما تمام شرکت کنندگان و ناظرین را مثبت تلقی کنیم اما خوشبختانه تدابیر لازم صورت گرفته و در اکثر حوزه‌ها مانند تهران، اصفهان و مشهد که بنده صحبت کردم، در مجموع نمره قبولی گرفتند.

پایان پیام/

مطالب مشابه