مسئولان کمیته‌های یازده گانه کمیسیون بهداشت انتخاب شدند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، زهرا شیخی در تشریح دستورکار نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از انتخاب مسئولان کمیته‌های یازده گانه کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: فاطمه محمدبیگی به عنوان مسئول کمیته جمعیت و خانواده، زهرا شیخی مبارکه مسئول کمیته طب سنتی ایرانی، سیدمسعود خاتمی مسئول کمیته امداد، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی مسئول کمیته دارو و غذا و سید جلیل میرمحمدی میبدی نیز به عنوان مسئول کمیته اقتصاد سلامت و تجیهزات و ملزومات پزشکی انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین سیدمرتضی خاتمی به عنوان مسئول کمیته طرح و لوایح، محمدعلی محسنی بندپی به عنوان مسئول کمیته بهزیستی و توانبخشی، غلامحسین رضوانی به عنوان مسئول کمیته رفاه و تامین اجتماعی، علی اصغر باقرزاده به عنوان مسئول کمیته هلال احمر، رضا آریان پور به عنوان مسئول کمیته بیمه‎های سلامت و سپس یحیی ابراهیمی نیز به عنوان مسئول کمیته اضطراری کرونا انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پایان خاطرنشان کرد: پروین صالحی مبارکه نیز به عنوان نماینده کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد. همچنین ارائه گزارش نهایی تهیه شده در خصوص حادثه کلینیک سینا اطهر به جلسه آتی کمیسیون بهداشت و درمان موکول شد.

پایان پیام/

مطالب مشابه