فوق‌العاده ویژه کادر درمان چرا باید به حساب نیروهای ستادی هم واریز شود؟
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سید محمد پاکمهر با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه فوق‌العاده ویژه کادر درمان در شرایط کرونایی، گفت: روز سه شنبه هفته جاری نشست کمیسیون بهداشت و درمان با حضور مسئولان سازمان امور استخدامی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف بررسی آخرین وضعیت جذب نیروهای تازه نفس، تبدیل وضعیت، برقراری فوق العاده ویژه، پرداخت معوقات کادر درمان و همچنین تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت تشکیل می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از توزیع نا عادلانه فوق العاده ویژه کرونا کادر درمانی گفت: فوق العاده ویژه کرونایی حتما باید به افرادی که در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند، اعم از پرستاران، پزشکان و نیروی‌های خدماتی، نیروهای آزمایشگاهی و اورژانس پرداخت شود. اما متاسفانه شنیده شده که خط دوم، سوم و نیروهای ستادی هم با نسبت بسیار بالا از این فوق العاده ویژه‌ها استفاده کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت وی در پایان افزود: باید وضعیت نیروهایی که در دوران کرونا خدمت می کنند با سایر نیروها متفاوت باشد، به همین دلیل باید وزیر بهداشت، سازمان برنامه و سازمان امور استخدامی تدبیری درباره این نیروها داشته باشند تا حق به حقدار رسیده و افرادی که با ایثار و فداکاری در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا از خود شهامت به خرج داده و جانشنان را به خطر می‌اندازند و از آن بهره‌مند شوند. بی تردید این موضوع را به صورت جدی در کمیسیون بهداشت و درمان از مسئولان مربوطه پیگیری خواهیم کرد.

پایان پیام/

مطالب مشابه