استاد محمدرضا شجریان در بخش ویژه بیمارستان جم بستری است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بابک حیدری اقدم درباره آخرین وضعیت استاد محمد رضا شجریان گفت: شرایط استاد شجریان نسبت به صبح امروز هیچ تغییری نکرده و در بخش ویژه تحت مراقبت است.

مدیرعامل بیمارستان جم تهران ادامه داد: این‌که استاد شجریان به زودی مرخص شود، بسیار بعید است. به هر حال در آی سی یو تحت مراقبت است و امیدواریم شرایط استاد شجریان بهتر شود تا بقیه مراقبت‌ها را در منزل دریافت کند، شوک عفونی جزو بیماری‌هایی محسوب می‌شود که درمان آن سخت است.

وی صبح دیروز "دوشنبه" نیز در این رابطه گفته بود: در حال حاضر استاد شجریان در آی سی یو بستری است و به نسبت روز اول بستری، وضعیت فشار خون و تنفس بهتر شده، اما وضعیت هوشیاری خوب نیست. استاد شجریان دو روز قبل با شوک عفونی به بیمارستان جم آمدند که افت فشار، تنگی نفس و ترشحات ریوی بسیار زیادی داشته و هوشیاری پایینی داشت که به آی سی یو منتقل شد. درمان‌های اولیه انجام شده، اما این‌که بگوییم شرایط استاد شجریان خوب است، این‌طور نیست و هنوز نیازمند مراقبت ویژه در بخش آی سی یو است.

به گزارش ایرنا محمدرضا شجریان روز شنبه ۲۵ مرداد ماه به علت افت سطح هوشیاری، افت فشار خون و شوک سپتیک در بخش " آی سی یو "بیمارستان جم تهران بستری شد، وی بهمن سال گذشته نیز به علت بروز مجدد اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی در بیمارستان جم بستری شد و بامداد روز جمعه دوم اسفند ۹۸ همایون شجریان فرزند وی با انتشار تصویری از نمایشگر علایم حیاتی پدر از دوستداران وی رفع نگرانی کرد.

پایان پیام/

مطالب مشابه