پزشکان کار عظیم و الگووار خود را ادامه دهند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، دکتر احمد المنظری، در مراسم نکوداشت روز پزشک در پیامی ویدئویی، ضمن تبریک و تهنیت روز پزشک، خداقوت به مدافعین سلامت و گرامیداشت یاد شهدای سلامت و تقدیر از تلاش های سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران، خطاب به جامعه پزشکی، بیان کرد: شما سخت کار کردید، همه نظاره‌ گر تلاش ارزنده و خرد جمعی شما بودند. اکنون که در میانه این بحران و پاندمی هستیم و هنوز کارهای زیادی باید انجام شود، این کارها تنها معطوف به همه گیری اخیر نیست، بلکه دیگر برنامه‌ های بهداشتی و درمانی را نیز در بر می‌گیرد.

وی ادامه داد: من مطمئن هستم که با تلاش های ارزنده و خرد جمعی شما قادر خواهیم بود بر این شرایط بحرانی فائق آییم و از آن گذر کنیم. در آن صورت خاطرات دستاوردها و نمونه‌های موفق زیادی وجود خواهد داشت که می توانیم با یکدیگر به اشتراک بگذاریم.

 مدیر منطقه ای سازمان جهانی بهداشت در مدیترانه شرقی افزود: من از شما به خاطر کار ارزشمندتان صمیمانه تشکر می‌کنم و به شما می‌گویم ما همه با شما هستیم، همه نظاره گر کار ارزنده ای هستند که شما انجام می دهید. 

المنظری گفت: تلاش‌های شما دیده می‌شود، پس نیروی رو به جلوی خود را حفظ کنید و کار عظیم و الگو وار خود را ادامه دهید. 

وی ادامه داد: به خواست خداوند روزی در ایران در کنار یکدیگر جمع خواهیم شد و این لحظه و دیگر لحظات شکوهمند را جشن خواهیم گرفت. این جمله را به عنوان حسن ختام از من بپذیرید؛ «هر کسی نفسی را حیات بخشد، مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده است».

پایان پیام/

1 نظر

مطالب مشابه