در مراسم عزاداری محرم پروتکل‌ها رعایت می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، حسینعلی شهریاری درباره نامه جمعی از اساتید پزشکی در موضوع رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری امام حسین(ع) گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند تا پروتکل‌های بهداشتی در مراسم محرم رعایت شود و خوشبختانه اکنون در بسیاری نقاط این موضوع رعایت می‌شود و  یک اتفاق خوب و جدیدی در عزاداری ماه محرم افتاده است.

وی افزود: می‌بینید که چندین هزار نفر با ماسک و رعایت فاصله گذاری مراسم عزاداری را برگزار می‌کنند و این عشق ما را به امام حسین (ع) می‌رساند که در هر شرایطی عزاداری برگزار می‌کنیم. امیدوارم تا آخر این موضوع رعایت شود تا خدای ناکرده دشمنان و ضد انقلاب بهانه‌ای دست شان نیاید و بگویند اینها عزاداری کردند و باعث پیک کرونا شدند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: در حالی که می‌دانید وقتی برخی مردم به مسافرت و تفریح یا به رستوران می‌روند اگر هم اتفاقی بیفتد کسی نمی‌گوید چنین اتفاقی افتاده است، اما دشمنان دنبال بهانه هستند تا در مراسم عزاداری یک مسئله را بهانه کنند البته به کوری چشم دشمنان هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

به گزارش فارس شهریاری در پایان گفت: رهبری معظم انقلاب فرمودند مومنین حتما پروتکل‌ها را رعایت کنند. ما امتی هستیم که پیرو ولایت فقیه بوده و پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کنیم. به نظرم بالاترین مقام کشور که حضرت آقا هستند، بیشتر از همه پایبند به اجرای پروتکل‌ها بوده و همیشه تاکید داشتند تا این موضوع رعایت شود، این موضوع به خاطر حفظ سلامت امت اسلامی است و امیدوارم این رعایت تداوم داشته باشد.

پایان پیام/

مطالب مشابه