پیام رئیس اورژانس کشور در چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، پیرحسین کولیوند در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی آورده است:

 همکاران پرتلاش، گرانقدر و دلسوز سازمان اورژانس کشور، ضمن سپاس و قدردانی از شما عزیزان سپیدپوش که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویرس منحوس کرونا مجدانه تلاش می نمایید که متاسفانه جمعی از همکارانمان در سازمان اورژانس کشور در این مبارزه مهم جان خود را اهدا کردند و به درجه والای شهادت نائل شدند، برخود می بالیم که همکارانمان با توشه گرفتن از دین مبین اسلام، عِرق ملّی و حس نوع دوستی در سودای تأمین سلامت انسانها همّت خویش را به کار گرفته و مجدانه تلاش می نمایند.

سپاس خداوند مهربان را به خاطر داشتن نعمات بسیار، خصوصا نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری فرزانه و مقتدرمان به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵ به تکریم و تمجید اراده های استواری برمی خیزیم که وجودشان برای سلامت جامعه نعمت الهی و برکات خدمت شان برای همیشه در یاد مردم مهربان و قدرشناس ماندگار خواهد ماند.

نیک می دانیم حرفه سخت و طاقت فرسای فوریت های پزشکی در خط مقدم حوزه سلامت، فعالیتی جهادگرانه و پرسنل ۱۱۵ آگاهانه و بی منت وارد این میدان شده و در این راه حتی از بذل جان خود نیز دریغ نکردند. بی شک تلاش صادقانه، عشق ورزی به انسان ها و بهره مندی از علم و مهارت از سرمایه های ارزشمند یک تکنسین فوریتهای پزشکی است که با سرشت نیکو و نیت پاک، تمام هم و غم خود را در راستای نجات جان و کاهش آلام مردم به کار می گیرد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه و بدون انتظار همکاران همیشه بیدار و تلاشگر سازمان اورژانس کشور، فرارسیدن بیست و ششم شهریور، روز فوریت های پزشکی را تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال برای شما سلامتی و توفیق روز افزون در خدمت به هم نوعان نیازمند را مسئلت می نمایم. ایسنا

پایان پیام/

مطالب مشابه