مجازی سازی دروس نظری دکتری حرفه ای دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مجازی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سید ناصر استاد برنامه این دانشگاه برای مجازی سازی دروس رشته های گروه علوم پزشکی و ارائه رایگان آن بر روی سامانه موکس کشوری آرمان برای دانشجویان سراسر کشور را تشریح کرد.
 
وی افزود: یکی از اقدامات این دانشگاه که با همکاری دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی انجام شده، کلیه دروس رشته دندانپزشکی عمومی توسط بیش از 250 متخصص از دانشگاه های کشور و انجمن های علمی مربوطه، در استودیوهای صدابرداری دانشگاه ضبط شده و در واحد تولید محتوای الکترونیکی معاونت زیرساخت این دانشگاه به محتوای الکترونیکی استاندارد تبدیل شده است. 
 
استاد گفت: تولید محتوای الکترونیکی از هر ساعت صدای ضبط شده، مستلزم 4 تا 5 ساعت کار تخصصی در واحد تولید محتواست. بیش از 80 درصد از تولید این محتواها که در زمینه های پریودونتیکس، ارتودنسی، پاتولوژی، بیماری های دهان، بیماری های کودکان، رادیولوژی، اندودونتیکس، جراحی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی ترمیمی و پروتز است، پایان یافته و بقیه کار نیز در حال انجام است.
 
به گزارش وب‌دا رییس دانشگاه علوم پزشکی مجازی و دبیر شورای عالی آموزش مجازی در پایان اضافه کرد: این محتواها بر روی سامانه موکس کشوری آرمان به صورت رایگان ارائه می شود، ارائه بیش از 750 عنوان از 70 درس از دیگر رشته های گروه علوم پزشکی از دیگر اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مجازی است که در حال بارگذاری بر روی آرمان است.

پایان پیام/

مطالب مشابه