احتمال برگزاری سه آزمون به تعویق افتاده پزشکی در اواخر آذر ماه
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سعید هاشمی نظری با اشاره به احتمال برگزاری سه آزمون به تعویق افتاده پزشکی گفت: آزمون پیش کارورزی "میان دوره" و آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی که به تعویق افتاده بودند، در صورت رفع شرایط اضطراری بیماری کرونا و مغایرت نداشتن برگزاری آنها با مصوبات بعدی ستاد ملی مبارزه با کرونا و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اواخر آذرماه یا اوایل دی ماه در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار خواهند شد.

وی افزود: بر اساس آخرین تصمیم گیری ها، مقرر شده بود تا  آزمون پیش کارورزی "میان دوره" و آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی روز پنجشنبه ۶ آذر ۹۹ برگزار شود که به دلیل محدودیت های کرونایی لغو شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ادامه داد: زمان قطعی برگزاری آزمون پیش کارورزی "میان دوره" و آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی اعلام خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان هاشمی نظری در پایان گفت: آزمون پیش کارورزی "میان دوره" و آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی به منظور ارزیابی دانش و آموزش، دانشجویان گروه علوم پزشکی در طول تحصیل برگزار می شود.

پایان پیام/

مطالب مشابه