نتایج حاصله از قرنطینه نباید ما را فریب بدهد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سیدمحمد پاک‌مهر به موفقیت‌آمیز بودن اجرای محدودیت‌های کرونایی اشاره کرد و گفت: نتایج حاصل از اجرای محدودیت‌های اخیر مثبت بوده و در صورت تداوم مثبت‌تر هم خواهد شد اما هر گونه قصور و سهل انگاری در این برهه زمانی  باعث گل خوردن از کرونا در دقیقه 90 می‌‎شود محدودیت‌هایی که اعمال شده در راستای سیاست های بهداشت محور بوده و باید جدی گرفته شود.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: رویکرد بهداشت محور بر درمان محور مقدم و نسبت به آن کم هزینه‌تر و موثرتر است، اقدامات اخیر و اجرای محدودیت‌ها نتیجه بسیار خوبی داشته اما اثر بخشی آن زمانی تکمیل می‌شود که در نیمه راه رها نشود. نتایج حاصله از قرنطینه نباید ما را فریب دهد در این صورت است که می‌توانیم کرونا را مهار و زنجیره انتقال را بشکنیم.

به گزارش خبرگاری خانه ملت وی در پایان با اشاره به کاهش آمار مرگ و میر کرونایی تاکید کرد: تداوم محدودیت‌ها و پایبندی مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ماندن در خانه در گروی حمایت دولت از اقشار کم‌درامد و آسیب پذیری است که درامد ثابت نداشته و روزمزد هستند تنها در این صورت است که مردم همراهی کرده و می‌توانیم زنجیره انتقال بیماری را قطع و میزان سرایت ویروس را کنترل کنیم.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.