شمار مبتلایان به کرونا در استان‌های شمالی کشور روند صعودی دارد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سیما سادات لاری در این نشست با اشاره به تلاش‌های وزارت بهداشت در راستای مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: سیستم سلامت در بحران کرونا سختی‌های بسیار زیادی را متحمل شده و در تولید واکسن نیز به‌خوبی پیش رفته و امیدواریم نتیجه‌بخش باشد.
 
 ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید سلیمانی در استان‌های شمال کشور ادامه داد: اوج و بلوغ مدیریت بیماری کرونا با اجرای طرح شهید سلیمانی در حال شکل گرفتن است، روحیه شهید سلیمانی خالصانه خدمت کردن و عاشق مردم بودن بود و اکنون مزین شدن این طرح به نام شهید سلیمانی موجب شده تا همه بیشتر کمک کنند.
 
وی از پیشرفت‌های حاصل شد در گیلان به جهت اجرای طرح شهید سلیمانی ابراز خرسندی کرد و افزود: رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و معاون بهداشتی آن نقشه راه خوبی برای پیشبرد طرح دارند و اکنون نتیجه آن ملموس و پیشرفت‌ها مشخص است، وزیر بهداشت و سپاه شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند و هیچ مأموریتی جز کنترل و قطع ویروس ندارند، هم‌دلی پیش‌آمده و نقشه راه تبیین شده قابل‌تقدیر و امیدوارکننده است.
 
لاری از تقویت بنیه و سرمایه‌های اجتماعی در کشور با اجرای طرح شهید سلیمانی خبر داد و گفت: همه کشور و نظام در حال صرف کردن غیرتی هستند تا طرح شهید سلیمانی به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.
 
به گزارش وب‌دا ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید سلیمانی در استان‌های شمال کشور در پایان از صعودی بودن شمار مبتلایان به کرونا در استان‌های شمالی خبر داد و گفت: با توجه به سرد شدن هوا و احتمالاً بستن درب و پنجره‌ها تهویه کافی در منازل صورت نگرفته و انتشار و اشاعه ویروس بیش ‌از پیش است، روحیه شهید سلیمانی خالصانه خدمت کردن و عاشق مردم بودن بود و اکنون مزین شدن این طرح به نام شهید سلیمانی موجب شده تا همه بیشتر کمک کنند.

پایان پیام/

مطالب مشابه