وضعیت مدیریت کرونا در استان تهران بسیار شکننده است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، انوشیروان محسنی بندپی افزود: با توجه به افزایش روند مراجعه سرپایی، بیماران بستری و ویژه در مراکز درمانی استان تهران در روزهای اخیر و چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی کماکان ناگزیر به اتخاذ تدابیر هوشمند در استان تهران هستیم.

استاندار تهران گفت: درباره عدم تردد به استان‌های شمالی اعمال محدودیت برای تردد شهروندان تهرانی به سایر استان‌ها با توجه به نتیجه پایش‌ها از اعمال محدودیت‌ها و بررسی‌های ستاد ملی مقابله با کرونا در صورت صلاحدید محدودیت‌های جدید از سوی ستاد ملی اعلام خواهد شد.

محسنی بندپی با اشاره به تداوم محدودیت‌های کرونایی در استان تهران تصریح کرد: کماکان محدودیت‌های شبانه (21 الی 3صبح ) و همچنین منع تردد به استان‌های شمالی گیلان، مازندران و گلستان همچنین کلانشهرهای شیراز، اصفهان، مشهد، کیش و قشم که قبلا اعلام شده ادامه دارد.

استاندار تهران ضمن قدردانی از همراهی شهروندان تهرانی در رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: نگرانی عمده ما از کاهش میزان رعایت فاصله گذاری اجتماعی به ویژه در حمل و نقل عمومی نظیر مترو و اتوبوس است و زمانی که عادی انگاری شرایط تلقی شود مدیریت این بیماری در استان تهران دشوار خواهد شد. تسنیم

پایان پیام/

مطالب مشابه