توانستیم شرایط تهدید آمیز کووید ۱۹ را به فرصت طلایی تبدیل کنیم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، علیرضا سلیمی درباره عملکرد بخش آموزشی نظام پزشکی در سال ۱۴۰۰ گفت: یکی از اقدامات ما برگزاری نخستین همایش جامعه کشوری کووید ۱۹ است که یکی از مهم‌ترین عملکرد‌های مهم تلقی می‌شود.

معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی گفت: بعد از ۱۵ ماه درگیری همه گیری با ویروس کرونا، تجربیات زیادی کسب شده است. با انگیزه و جمع بندی به کمک وزارت بهداشت و انجمن‌های علمی تخصصی اقدام به برگزاری چنین همایشی کرده ایم. در این همایش ۴۰ استاد برجسته کشور انتخاب شده اند که این متخصصان ۳۰ ساعت فیلم‌های مختلف ضبط کرده اند و به صورت آفلاین یا در هر زمانی که همکاران نیاز داشته باشند، برای یادگیری در اختیار پزشکان قرار می‌گیرد.

وی افزود: پزشکان می‌توانند در انتهای هر ماه آزمون بدهند و در امتیاز بازآموزی این همایش شرکت کنند، با گذراندن این آزمون می‌توانند از ۲۰ امتیاز بازآموزی استفاده کنند، همایشی برای تمام همکاران پزشک اعم از پزشکان عمومی، عفونی، داخلی، طب اورژانس، بیهوشی و مراقبت‌های ویژه طراحی شده است. در حال حاضر بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کننده داریم که این عدد رو به افزایش بوده است. میزان رضایت‌مندی که توسط خود شرکت کنندگان ارزیابی می‌شود، خوب بوده است و ما را دلگرم کرده که این کار را با قدرت بیشتری ادامه دهیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سلیمی در پایان گفت: ما در معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان مقالات به روز کووید ۱۹ را رصد کرده و همان ساعاتی که مقالات منتشر می‌شود را به فارسی تبدیل می‌کنیم تا همکاران بتوانند براحتی استفاده کنند، توانسته ایم در زمینه واکسن کرونا، مطالب خوبی را بازنگری کرده و در اختیار مردم و کادر درمان قرار دهیم، همچنین توانستیم شرایط تهدید آمیز کووید ۱۹ را به یک فرصت طلایی تبدیل کنیم.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.