جزئیات رنگبندی کرونایی استان‌ها به تفکیک هر شهر
به گزاش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، با کاهشی‌شدن روند بستری در بسیاری از نقاط کشور، از امروز تعداد شهرستان‌های قرمز به ۱۰۲ شهرستان کاهش یافت. علاوه‌ بر آن ۲۳۵ شهرستان نارنجی و ۱۱۱ شهرستان زرد هستند.

با افزایش مبتلایان در استان سیستان و بلوچستان، تعداد شهرستان‌های آبی به صفر رسید.

شهرستان‌های دهاقان "اصفهان" بوشهر، تنگستان و جم "بوشهر" نهبندان "خراسان جنوبی" ایذه و باغ‌ملک "خوزستان" طارم و ماه‌نشان "زنجان" خاش، زابل، زاهدان و نیک‌شهر "سیستان و بلوچستان" خرامه‌، خرم‌بید، سپیدان، قیر و کارزین و مرودشت "فارس" دهگلان و سقز "کردستان" رودبار جنوب و عنبرآباد "کرمان" روانسر "رمانشاه" باشت "کهگیلویه و بویراحمد" کردکوی و کلاله "گلستان" بستک، جاسک و میناب "هرمزگان" از امروز در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

بر این اساس به عنوان مثال در استان تهران ۴ شهرستان قرمز و ۱۲ شهرستان نارنجی داشته و یا در استان اصفهان ۳شهرستان قرمز، ۱۹ شهرستان نارنجی و ۲ شهرستان زرد رویت می‌شود. 

به گزارش ایسنا وضعیت زرد به معنای خطر متوسط بوده و در این وضعیت فقط سطح شغلی 4 تعطیل خواهد بود. وضعیت نارنجی به معنای پرخطر است در این وضعیت سطح شغلی 3 و 4 تعطیل خواهند بود و وضعیت قرمزبه معنای شرایط خیلی پرخطر است که در این وضعیت همه‌ی مشاغل "به جز موارد ضروری سطح یک" تعطیل خواهند بود. همچنین خروج خودروهای بومی از شهرستان‌های نارنجی و قرمز و ورود خودروهای غیربومی به شهرستان‌های نارنجی و قرمز ممنوع خواهد بود.

برای مشاهده فهرست کامل رنگبندی کرونایی شهرها اینجا کلیک کنید.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.