قدردان زحمات جامعه پزشکی در دوران پاندمی کووید ۱۹ هستیم
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محمد رضا ظفرقندی در مراسم تجلیل از اعضای کمیته علمی نخستین همایش جامع کشوری کووید 19 گفت: نزدیک به 13 هزار و 500 نفر در این همایش کشوری مشارکت داشته که در نوع خود بی سابقه بود و به لحاظ علمی و آموزشی می تواند منشأ اثرات خوبی در حوزه درمان و آموزش باشد.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ادامه داد: دو اقدام مهم درحوزه کرونا از سوی سازمان نظام پزشکی انجام شد، ثبت حوادث کرونا در ابعاد مختلف فرهنگی، هنری، رسانه ای، عکس و ... از جمله اقدامات موثر سازمان در زمینه ثبت رشادت های همکاران در دوران پاندمی کووید 19 بود.

وی افزود: علاوه بر ثبت رویدادهای کرونا معاونت آموزشی سازمان نیز قبل از شیوع ویروس کرونا در کشور اقدام به برگزاری جلسات آموزشی با حضور اساتید رشته های مختلف دراین حوزه نمود بطوری که سایت آموزشی سازمان جزو رتبه های نخست جهانی در حوزه آموزش مباحث مربوط به ویروس کرونا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ظفرقندی در پایان گفت: قدردان زحمات و رشادت های جامعه پزشکی و همه همکارانی که در عرصه آموزش و درمان بیماری کووید 19 زحمات زیادی را متقبل شدند هستیم، مشارکت بالای اعضای جامعه پزشکی در نخستین همایش جامع کشوری کووید 19می تواند الگوی مناسبی در تمامی زمینه ها بویژه بحث کرونا باشد.

پایان پیام/

مطالب مشابه