ارقامی که برای حقوق اعضای هیات علمی عنوان می‌شود وجود خارجی ندارد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، علیرضا رحیمی‌نیا به پرداختی حقوق اعضای هیأت علمی و پزشکان اشاره کرد و گفت: جوی که علیه پزشکان در کشور ایجاد شده است، بخش زیادی از آن غیر واقعی است و عدد و ارقامی که در خصوص حقوق ها و دریافتی‌ اعضای هیأت‌ علمی‌ عنوان می‌شود به هیچ وجه وجود خارجی ندارد و واقعی نیست.
 
مدیر کل دفتر بازرسی وزارت بهداشت گفت: همین عددها، دست مایه تصمیم‌ گیری و تصمیم‌ سازی می‌ شود که از نمایندگان درخواست می کنم که دریافتی‌ های اعضای هیأت‌ علمی را بپرسند. بنده استاد تمام هستم و آخرین کارانه‌ ای که از بیمارستان گرفته ام ۱۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان بوده است و اکثر همکاران به مانند بنده هستند، بنابراین از نمایندگان مجلس می خواهیم که این جو تعدیل شود.

به گزارش ایسنا رحیمی‌نیا در پایان با اشاره به کمبودها در حوزه درمان در دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان کرد: به نسبت کارهایی که انجام شده است، رشته‌های تخصصی کم است و ضرورت دارد نیروهای تخصصی را جذب کرده و نگه دارید چرا که نیروی انسانی در حوزه درمان و بهداشت رکن است. رشته جراحی عمومی را آموزش دهید و پزشکان را جذب کنید که قدم و کار بسیار بزرگی خواهد بود.

پایان پیام/

مطالب مشابه