تقویم آزمون دستیاری فعلا تغییری نکرده است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، بابک شکارچی گفت: ما دغدغه همکاران پزشک را درک می‌کنیم به طوری که دیوان عدالت اداری رای صادر کرده است که دو امتحان را در یک سال نمی‌توان برگزار کرد لذا، چون یک امتحان امسال برگزار شده امتحان دیگر باید به سال بعد منتقل شود.
 
معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی ادامه داد: احتمال اینکه امتحان به سال بعد منتقل شود وجود داشت، اما اخباری مبنی بر اینکه فعلاً تقویم امتحان همان تقویمی است که در سایت وزارتخانه درج شده به گوش می‌رسد و منابع آزمون همان مواردی که در سایت مندرج شده است.

وی افزود: نشستی این هفته برگزار خواهد شد تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود و ما نیز دغدغه خاطر دستیاران را منتقل خواهیم کرد لذا تا اواسط هفته این موضوع مشخص خواهد شد فعلاً تقویم آموزشی که در سایت وزارتخانه است تغییری نکرده به طوری که دیوان برای امتحان چهل و هشتم رای داده است و می‌توان این گونه تفسیر کرد که شامل امتحان ۴۹ هم می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان شکارچی در پایان اضافه گرد: وزارتخانه و مسئولین به دنبال شفاف‌سازی در خصوص آزمون دستیاری هستند و زمان برگزاری آزمون دستیاری پنجم اسفندماه خواهد بود لذا ما اطلاعات دقیق را به جامعه مخاطبین خود اعلام خواهیم کرد.

پایان پیام/

مطالب مشابه