اعلام مراکز فعال اهدای خون در استان تهران در ایام تعطیلات
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، محمدرضا مهدی زاده از فعالیت هشت مرکز اهدای خون در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: مرکز وصال شیرازی از روز ۲۹ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی، همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۲۰:۳۰ در خدمت همشهریان تهرانی خواهد بود.

مدیرکل انتقال خون استان تهران در ادامه خاطرنشان کرد: مراکز اهدای خون شهرری، تهرانپارس و ستاری نیز همه روزه به جز روزهای ۲۹ اسفند و ۱۳ فروردین از ساعت ۹ صبح تا ۱۶، آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون هستند.

وی ادامه داد: دو مرکز اهدای خون در محله پیروزی و شهرستان شهریار نیز به جز ۲۹ اسفند و روزهای ۵، ۱۲ و ۱۳ فروردین، در دیگر روزهای عید نوروز و از ساعت ۹ صبح ۱۶ در خدمت مردم مهربان و نوعدوست خواهد بود و همچنین مراکز اهدای خون صدر و شهرستان ورامین نیز از روز شنبه ششم فروردین تا پنجشنبه یازدهم فروردین و از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ پذیرای اهداکنندگان خون است.

به گزارش مهر مهدی زاده در پایان و با اشاره به کاهش ذخایر خون مورد نیاز مراکز درمانی گفت: امیدوارم مردم عزیز تهران در ایام نوروز و با مشارکت بیشتر، ما را در تأمین ذخایر خون پیش از ورود به ماه مبارک رمضان یاری کنند. مهر

پایان پیام/

مطالب مشابه