مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت با جدیّت پیگیری می شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سیف الله مرادی در نشست هم ‌اندیشی ارسال پیش ‌نویس پیشنهاد برقراری فوق ‌العاده خاص برای کارکنان نظام سلامت به سازمان برنامه ‌و بودجه و تبدیل وضعیت شاغلین دوران کرونا به سازمان اداری استخدامی گفت: پیشنهاد برقراری فوق ‌العاده خاص با در نظر گرفتن عواملی همچون مدرک تحصیلی، سختی شرایط محیط کار، سابقه خدمت، امتیاز ارزیابی عملکرد شغل و خدمت در مناطق محروم، پس از بحث و بررسی با حضور نمایندگان معاونت پرستاری، معاونت توسعه مدیریت و منابع و همچنین سازمان نظام پرستاری تنظیم و به سازمان برنامه ‌و بودجه ارسال خواهد شد.
 
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: پیشنهاد تبدیل وضعیت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در دوران کرونا، تمدید خدمت شده و اشتغال به کار داشته ‌اند نیز به سازمان اداری و استخدامی ارسال می ‌شود.
 
به گزارش وبدا وی در پایان افزود: مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت به‌ صورت جدی از ابتدای دولت سیزدهم دنبال شده است. البته موانع مالی بر سر راه آن وجود داشته است که در تلاش هستیم این موانع را کنار بزنیم تا همه مطالبات برای همه کارکنان برقرار شود.

پایان پیام/

مطالب مشابه