"سیدحیدر محمدی" رئیس سازمان غذا و دارو شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در شرایطی که بازار دارویی کشور در فصل سرما با کمبودهایی نظیر آنتی‌بیوتیک، شربت‌های سرماخوردگی کودکان و البته محدودیت‌هایی در توزیع سرم و ... روبروست، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو برای دومین بار طی حدود دو هفته اخیر تغییر کرد.
 
بهرام عین اللهی وزیر بهداشت شب گذشته در حکمی سید حیدر محمدی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو منصوب کرد و خبر آن در کانال تلگرامی وزارت بهداشت منتشر شد.

این درحالیست که چهارم آبان ماه در پی استعفای بهرام دارایی رییس اسبق سازمان غذا و دارو، خبر تغییر ریاست این سازمان منتشر شد و وزیر بهداشت طی حکمی محمود بیگلر را به عنوان سرپرست سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

در تاریخ ۱۲ آبان ماه نیز خبر تغییر مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو در رسانه‌ها منتشر شد و محمود بیگلر طی حکمی دکتر سید ذوالفقار تقویان را به عنوان سرپرست اداره کل امور دارو و مواد تحت کنترل منصوب کرد.

سیدحیدر محمدی، مدیرکلی اداره دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو و همچنین دبیری قرارگاه اصلاح سیاست‌های ارزی دارو در سازمان غذا و دارو را در کارنامه دارد. ایسنا

پایان پیام/

مطالب مشابه